Contact us

Communication

Navn Titel Telefon E-mail
Lise Korsgaard Director of Communication (Maternaty leave) +4525527200 lise.korsgaard@smk.dk
Astrid Wiik Digital communication assistent
+4525527278
astrid.wiik@smk.dk
Ayoe Fridriksdottir Web assistant
ayoe.fridriksdottir@smk.dk
Daniel Smith Nielsen Project Coordinator +4525527206 daniel.smith@smk.dk
Hanne Støvring
Head of Development, Fundraising and Partnerships +4525527199
hanne.s@smk.dk
Jonas Heide Smith Head of Digital Communication +4525527198 jonas.smith@smk.dk
Karen Ormstrup Søndergaard Head of Press +4525527203
karen.soendergaard@smk.dk
Lotte Grunnet Café & Event Manager +4525527201 lotte.grunnet@smk.dk
Magnus Kaslov Communication Consultant +4525527205 magnus.kaslov@smk.dk
Malene Rørdam
Head of Digital Projects
+ 4525527207 malene.roerdam@smk.dk
Manuela Vernaccini Event Coordinator +4525527202 manuela.vernaccini@smk.dk
Anna Emilie Rosen
Student of Development, Fundraising and Partnerships +4525527279 anna.rosen@smk.dk
Sofie Linde Marketing coordinator +4525527208 sofie.linde@smk.dk
Updated: 26.aug.2014
SMK Logo