Kontakt os

Formidling

Navn Titel Telefon E-mail
Berit Anne Larsen Formidlingschef 25527190 berit.larsen@smk.dk
Alexandra Kristjansen Web TV praktikant
alexandra.krisjansen@smk.dk
Amel Ibrahimovic Værkstedsmedarbejder
Anne Schnettler Petersen Udstillingskoordinator 22301593 anne.kristensen_@_smk.dk
Annette Rosenvold Hvidt Kunstformidler 25527182 annette.hvidt@smk.dk
David Clement Beisheim AV assistent
david.beisheim_@_smk.dk
Ditte Rasmussen Studentermedarbejder

Emilia Nykjær Isaksson Studentermedarbejder 25527176 emilie.isaksson_@_smk.dk
Frederik Henrik Knap Kunstformidler, Koordinator i ULK, unges laboratorier for kunst & Informationen
25527193 frederik.knap@smk.dk
Jack Johnsen AV ansvarlig 61651222 jack.johnsen@smk.dk
Jasper Sebastian Stürup Værkstedsmedarbejder

Jesper Dalgaard Værkstedsmedarbejder

Julie Maria Johnsen
Undervisnings- og
udviklingsmedarbejder
25527194
julie.johnsen@smk.dk

Line Kanstrup Nielsen Studentermedarbejder 33748484 line.nielsen@smk.dk
Christine Løkkebo Studentermedarbejder

Louise Springborg Interaktions Designer 50820609 louise.springborg@smk.dk
Mahmoud Alibadi Praktikant
mahmoud.alibadi_@_smk.dk
Marianne G. Bargeman
Leder af Børn & Unge og Informationen
25527185
marianne.bargeman@smk.dk
Marie Cecilie Lagui Studentermedarbejder

Mathilde Schytz Marvit Leder af Digital Produktion 25527195 mathilde.juul@smk.dk
Mette Houlberg Rung Kunstformidler 25527186

mette.houlberg@smk.dk
Mette Vangsård Værkstedsmedarbejder

Michael Hansen Værkstedsleder 25527187 michael.h@smk.dk
Michéle Rylander Christensen Studentermedarbejder 33748484 michele.christensen@smk.dk
Nana Bernhardt Undervisnings- og
Udviklingsansvarlig i
Skoletjenesten
25527192
nana.bernhardt@smk.dk
Olivia Skjerk Frankel Studentermedarbejder 33748484 olivia.frankel@smk.dk
Pernille Jensen

Udstillingsarkitekt 25527183
pernille.jensen@smk.dk

Pernille Nissen Feldt Billedredaktør 25527189 pernille.feldt@smk.dk
Rebekka Laugesen Studentermedarbejder

Sarah Christina Hansen Studentermedarbejder 25527176 sarah.hansen_@_smk.dk
Sarah Holst Studentermedarbejder 25527176
Sophie Ullerup Studentermedarbejder 25527176 sophie.ullerup_@_smk.dk
Teddy Josephsen Kunstformidler 30481801 teddy.josephsen@smk.dk
Booking
Ma-Fre kl. 10-14
Bestilling af omvisninger og
undervisningsmateriale
33748484 booking@smk.dk
Informationen

25527179
25527180

Senest opdateret: 4.maj.2015
SMK Logo