Kontakt os

Formidling

Navn Titel Telefon E-mail
Berit Anne Larsen Formidlingschef 25527190 berit.larsen@smk.dk
Alexandra Kristjansen Web TV praktikant
alexandra.krisjansen@smk.dk
Annette Rosenvold Hvidt Kunstformidler 25527182 annette.hvidt@smk.dk
Annette Skov Kunstformidler   annette.petersen_@_smk.dk
Benjamin Monrad Udstillingsarkitekt 29919174 benjamin.monrad_@_smk.dk
Birgitte Lund Værkstedsmedarbejder    
Carina Zunino Værkstedsmedarbejder    
Cecilia Westergaard Værkstedsmedarbejder    
Cecilie Høgsbro Østergaard Forlagsleder og Redaktør 25527191 cecilie.hoegsbro_@_smk.dk
Christina Hamre Værkstedsmedarbejder    
Ditte Rasmussen Studentermedarbejder

Emilia Nykjær Isaksson Bookingmedarbejder 33748484 emilie.isaksson_@_smk.dk
Frederik Henrik Knap Kunstformidler, Koordinator i ULK, unges laboratorier for kunst & Informationen
25527193 frederik.knap@smk.dk
Hanne Ravn Hermansen Værkstedsmedarbejder    
Ida Enslev Dybdahl Værkstedsmedarbejder    
Ida Flarup Værkstedsmedarbejder    
Jack Johnsen AV ansvarlig 25527245 jack.johnsen@smk.dk
Jacob Borges Værkstedsmedarbejder    
Julie Maria Johnsen
Undervisnings- og
udviklingsmedarbejder
25527194
julie.johnsen@smk.dk

Line Kanstrup Nielsen Studentermedarbejder 33748484 line.nielsen@smk.dk
Louise Springborg Interaktions Designer 50820609 louise.springborg@smk.dk
Karen Land Værkstedsmedarbejder    
Marie Brøndgaard Informationsmedarbejder 25527179 marie.broendgaard_@_smk.dk
Marie Cecilie Lagui Omviser

Mathilde Schytz Marvit Leder af Digital Produktion 25527195 mathilde.juul@smk.dk
Mette Houlberg Rung Kunstformidler 25527186

mette.houlberg@smk.dk
Michael Boelt Fischer Værkstedsmedarbejder    
Michael Hansen Værkstedsansvarlig 25527187 michael.h@smk.dk
Michelle Eistrup Værkstedsmedarbejder    
Nana Bernhardt Undervisnings- og
Udviklingsansvarlig i
Skoletjenesten
25527192 nana.bernhardt@smk.dk
Nanna Starck Værkstedsmedarbejder    
Nikolaj Recke Billedkunstner i ULK

Pernille Jensen

Leder af tegnestuen 25527183
pernille.jensen@smk.dk

Rasmus Danø Værkstedsmedarbejder    
Sarah Christina Hansen Studentermedarbejder 33748484 sarah.hansen_@_smk.dk
Sarah Holst Studentermedarbejder 33748484
Signe Dahlerup Værkstedsmedarabejder    
Sophie Ullerup Studentermedarbejder 33748484 sophie.ullerup_@_smk.dk
Suzette Gemsøe Værkstedsmedarbejder    
Tine Hecht-Pedersen Værkstedsmedarbejder    
Tine Høgh Informations- og bookingmedarbejder

 

25527179

25527180

tine.hoeeg@smk.dk
Tine Jacobsen Værkstedsmedarbejder    
Toke Hal Studentermedarbejder    
Booking
Tirs.-fre kl. 10-14
Bestilling af omvisninger og
undervisningsmateriale
33748484 booking@smk.dk
Informationen

Tirs.-fre. kl. 10.00-17.00

Mandag lukket

25527179
25527180

Senest opdateret: 10.feb.2016
SMK Logo